مقالات

سیمان سفید کرمان ازاین پس در بازار ساخت وساز

سیمان سفید کرمان ازاین پس در بازار ساخت وساز

2018 06 07

خط تولید آزمایشی سیمان سفید کرمان با حضور سرپرست استانداری کرمان، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل گروه توسعه ملی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان (سيدكو) افتتاح شد.  

ابتدای این مراسم مدیرعامل سیمان کرمان ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه عنوان داشت: سیمان کرمان برای دومین بار کوره خط یک خود را افتتاح میکند . این کارخانه درسال 1346 بنا شده كه توانسته تاكنون منشا خیر و اثرات زیادی باشد.

وی ادامه داد:  با ورود تکنولوژی و تغییر سیستمها این کارخانه جزء کارخانه های قدیمی شد و آرام آرام به سمتی میرفت که ادامه فعاليت آن توجیه...

سیمان کرمان از سیمان حفاری فراساحل خود رونمایی کرد

سیمان کرمان از سیمان حفاری فراساحل خود رونمایی کرد

2018 06 06

درمراسمی باحضور مسؤلین کشوری واستانی در کارخانه سیمان کرمان از محصول جدید، استراتژیک و دانش بنیان این کارخانه رونمایی شد. به گزارش سیمان خبر از واحد روابط عمومی شرکت سیمان کرمان، در روزهایی که اقتصاد کشور با شرایط خاص ناشی از تحریم روبرو است و تلاش بخشی از بنگاه های اقتصادی به تکاپو برای بقا محدود شده، گروه صنایع سیمان کرمان به عنوان یک گروه اقتصادی «پیشرو» و «ارزش آفرین» در اندیشه باز کردن راهی به رونق و اعتلای اقتصاد کشور است و در همین راستا موفق شد محصولی جدید به سبد محصولات سیمانی کشور بیفزاید.

به همین منظور و باحضور دکتر سدیدی مدیرعامل شرکت گروه توسعه ملی، دکتر پورابراهیمی عضو...

All material and intellectual rights belong to kcig. Copyright 2021 © Designed by 3dquest.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت و اطلاعات منتشر شده در آن به گروه صنایع سیمان کرمان تعلق دارد. کپی رایت 1400 © طراحی شده توسط 3dquest.ir